V tomto prostoru můžete psát své zkušenosti, příběhy a dotazy. Dotazy na ePoradnu Vám zodpovíme do 2 pracovních dnů. Z důvodů ochrany osobních údajů budou vymazány všechny osobní údaje. Rovněž budou vymazány všechny eticky a morálně nevhodné příspěvky. Poradna je bezplatná.

ePoradna

Nekonečný příběh

Radek | 17.11.2017

Dobrý den.Hraju asi od svých 10 let, kdy kdy mě můj strejda posadil k automatu.Ve dvanacti jsem byl už aktivní hráč.Ve třinácti už jsem kradl peníze nahrání automatů.Od třinácti kouřím, piju.Je mi 36 let prohrál jsem miliony, pokaždé padám na dno a už nemám sílu.Mám doma syna 10 let je to moc hodný kluk.Moc bych si přál, abych byl pro něj dobrým otcem.Už dlouhé roky potřebují pomoct.Vzdycky si řeknu že si pomůžu sám, ale pokaždé to dopadne stejně.Odkládám svoje podnikatelské záměry, nevěnuji se svým koníčkům, teda aspoň věcem, které by mohly být mými koníčky atd.Moje psychika je v totálních troskách, není šance se v životě posunout dopředu a je mi jasné, že to pomyslné dno je stále hlouběji.Díky automatům žiju bez pocitu štěstí a je mi jasné, že tento pocit beru i lidem kolem sebe, což je to největší zlo, které jsem kdy dovolil.Budu rád za upřímnou efektivní pomoc, děkuji. svade@seznam.cz

Lze pomoct?

Kris | 19.10.2017

Dobrý den,
přítel je gambler. V současné době je ve vazební věznici za povody (aby měl na hazard). Sám se chce léčit. Je již ve vězení možné začít s léčbou? Jak? Případně jak může začít již sám? Děkuji za odpověď, radu..

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek